Upominek dla dziewczyny - swobodaumyslu.pl

Upominek dla dziewczyny

Okazji do dawania paniom prezentów jest wiele, a i bez okazji warto je czymś obdarować, tak tylko żeby wiedziały, że są dla nas ważne. W takim razie, co można dać dziewczynie, żeby zrobiło jej się miło, a przy tym, żeby prezent przetrwał dłużej niż kilka dni, jak np. kwiaty?


Dobre, ale nie do końca


Wszystko zależy, oczywiście, na jakim etapie jest nasza znajomość z nią. Na samym początku nie poleca się kupować bardzo drogich rzeczy, żeby nie wzbudzić w odbarowanej osobie chęci odwdzięczenia się. Trzeba uważać z kosmetykami: nawet elegancki zestaw do makijażu może zostać odebrany jako sugestia lepszego dbania o siebie. Lub, co gorsza, może się okazać, że dziewczyna ma na nie uczulenie. Podobnie sytuacja wygląda z ubraniami i bielizną - jeśli nie wiemy, jaki dokładnie rozmiar nosi nasza kobieta, dobrze poszukać czegoś innego. Kwiaty  czy czekoladki są, oczywiście, dobrym wyborem w każdej sytuacji, ale warto jednak pomyśleć o czymś trwalszym i bardziej praktycznym, o czymś, co będzie jej nas przypominało.


Ukochany - pamiętany


A może... Kubek dla dziewczyny? Rzecz wydaje się banalna, ale nic bardziej mylnego. Taka opcja ma całkiem sporo zaletWybranka będzie zmuszona do myślenia o nas praktycznie cały dzień - w czasie picia porannej kawy, południowej herbatki, wieczornego kakao...
Na rynku jest dostępnych tyle rozmiarów, ksztaltów i wzorów kubków, że na pewno znajdziemy coś odpowiednio dopasowanego do charakteru naszej dziewczyny. Zabawne nadruki, wzory, czy nawet personalizowane grafiki na kubkach - wystarczy tylko wiedzieć, gdzie szukać.
Kubek to przedmiot uniwersalny. Przede wszystkim służy jako naczynie picia, ale oprócz tego może być po prostu ozdobą na półce, czy pojemnikiem na ulubione cukierki. Wszystko zależy od tego, jak bardzo kreatywna jest obdarowana nim pani. 
To również prezent trwały, ktory może w niezmienionej formie służyć przez lata. Tyczy się to zarówno tych porcelanowych, jak i termicznych, z tworzywa sztucznego.

Kubek to dobry wybór na prezent dla dziewczyny, jeśli zależy nam na tym, żeby była to dla niej miła pamiątka. Urodziny, imieniny, Mikołajki, Dzień Kobiet... Okazji jest wiele, ale pamiętajmy, że czymkolwiek byśmy nie obdarowali swojej wybranki - najważniejsze jest to, by czuła, że nie jest nam obojętna.


Słowa kluczowe:kubek dla dziewczyny,